אודות רז פרוגרס

רז פרוגרס אספקה רפואית בע"מ הינה חברה פרטית אשר נוסדה ב-1998, וכיום היא אחת מהחברות הגדולות בישראל בתחום יבוא ושיווק מוצרים מתכלים לשוק הרפואי. החברה משווקת את מוצריה לתחום המוסדי והפרטי ומייצגת בישראל, באופן בלעדי, 10 יצרנים מובילים מרחבי העולם.

 

מגוון מוצרי החברה כולל מוצרי ספיגה למבוגרים, כפפות, מזרקים, חומרי חיטוי רפואיים, מוצרי חבישה, קטטרים, מוצרי היגיינה לשוק רפואת השיניים, ביגוד מגן, חיתולי תינוקות אקולוגיים ועוד.

 

החברה פועלת ממרכז לוגיסטי בבעלותה הממוקם באזור התעשייה לב השרון ביישוב קדימה. רז פרוגרס מעסיקה 30 עובדים, ביניהם אנשי מכירות הפועלים בכל רחבי הארץ. מוצרי החברה מופצים באופן עצמאי באמצעות צי משאיות ורכבי חלוקה.

 

החברה מספקת את מוצריה לבתי חולים של משרד הבריאות (ש.ר.א.ל), לקופות החולים, למשרד הביטחון, למשטרה, למפיצים בתחום הדנטלי, לבתי אבות, לרשתות שיווק, לבתי מרקחת, למפיצים ייעודיים ועוד.

 

רז פרוגרס עוסקת באיתור, יבוא ושיווק מוצרים מתכלים בעלי ערך מוסף למגזר הרפואי. המגוון הרחב והאיכותי של מוצרנו מאפשר לנו להציע פתרונות לטווח צרכים רחב של מטופלים ומטפלים כאחד. במרכז ההוויה העסקית שלנו נמצאת יצירת הזיקה בין צורכי השוק לבין מחלקות הייצור והפיתוח של יצרנים מהמתקדמים בעולם בתחומם, החל משלב זיהוי הצורך ועד לשיווק הפיתרון המקומי. רז פרוגרס מחויבת לקידום מוצרים ידידותיים לסביבה ולרכישת ומכירת מוצרים אקולוגיים.


 

רז רוקחות

רז רוקחות היא חברה-בת של רז פרוגרס, אשר החלה לפעול בינואר 2010. החברה מפעילה בית מסחר ובית מרקחת בעלי רישיון לשיווק תרופות, העומדים בתקנים ובאישורים של משרד הבריאות ונמצאים בפיקוח של הרוקח המחוזי. החברה מעסיקה צוות של 8 רוקחים ואנשי מנהלה ונשענת על רז פרוגרס מבחינה שיווקית ולוגיסטית.

 

בית המרקחת משרת את קהילת אזור לב השרון, ובעיקר את לקוחות רז פרוגרס מכל רחבי הארץ. שירותי בית המסחר לתרופות ובית המרקחת הופכים את רז פרוגרס ל-One Stop Shop, ועונים על הצורך של לקוחותיה (במיוחד המוסדות הגריאטריים הקטנים והבינוניים) לשירות מהיר ולפתרון רוקחי מגוון ומלא.

 

 

 

כל הזכויות שמורות ©

עיצוב egg design

הקמת האתר: ארטוויז'ן